09 Mayıs 2013

Finansbank Kart Borcu Yoktur Yazısı!

Dünden beri kart borcu yoktur yazısı bekliyoruz ve kredimiz bu yazı gelmediği için onaylanmıyor şubeden çağrı merkezine çağrı merkezinden biz size döneceğizlere kadar oyalama sireci borç ödendi neden bu kadar insanları oyalıyorsunuz acil olarak o yazıya ihtiyacımız var kart vermek pazarlama yapmak isterken bin defa arıyor msj yolluyorsunuz benim bugün o yazıyı almam gerekiyor.

Dün verdiğiniz sözden sonra kesin göndermeniz gerekiyordu şube müdürüne kadar görüştüm çağrı merkezi gönderiyor diyor koskoca bankanın nasıl bir işleyiş anlayışı var bugün mesai bitinmine kadar acil dönülmesini rica ederim.

Safa 42 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön