01 Mart 2014

Finansbank Kart Bedeli Aldı.

28.02.2014 tarihinde asgari ödememi yaptıktan sonra hesabımdan sigra sigorta adı altında 10 tl kesinti yapıldı. Yaklaşık 12 saat sonra da 15 tl kart bedeli kesintisi uygulandı. Ayrıca müşteri temsilcisine bağlanabilmek için tam 20 dakika sanal operatörle muhatap olmak zorunda kaldım.

Kartlarımın iptali 1 gün içinde gerçekleşeceği söylendi ki sigra sigortanın da iptal edildiği söylenmişti. 28.02.2014 tarihinden bir hafta kadar önce. Maaş hesabım Finansbank' tadır. Fakat maaşımı diğer bankalara taşımanın yollarını arayacağım. Bu haksız kazancı(25 tl gibi komik bir ücreti) almasalardı, Finansbank' la oldukça uzun süreler ve sıkıntısız çalışmayı düşünüyordum. Kesilen 25 tl ücreti asla geri talep etmiyorum.

Cem 111 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Mart 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön