20 Nisan 2013

Finansbank Kart Basım ve Gönderim Ücreti Yansıtıldı!

Maaş hesabımın bulunduğu Finansbank yetkileri tarafından yanlış bilgi verildi. İsteğim olmadan adıma çıkarılmış fix kart kredi kartını teslim almam için ikna edildim. Çünkü yıllık aidat bir yana basım gönderim ücreti dahil hiçbir masrafın olmayacağı sözünü verdiler. Beş ay kadar kullanmadığım kredi kartını ilk kullanmam sonrasında 10 lira basım gönderim ücreti geldi. Başvurum üzerine size 30 lira puan yükleyelim iptal etmeyin dediler. Ancak iadenin asla yapılmayacağını belirterek isterseniz kartı iptal edebilirsiniz dedi. Ben de kartımı iptal ettim.

Ahmet 654 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet07 Mayıs 2013

  Mağduriyetim olumsuz sonuçlandı. Bendeki güvenirliğini yitiren Finans Bank'ın kredi kartının ödemesini yaparak kartı iptal ettim. Herkese şunu tavsiye ediyorum: Finans Bank çalışanlarının "Hiçbir ücret alınmayacak." açıklamasına kanarak kredi kartı almayın!

 • QNB Finansbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Müşterimiz ile 24/04/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

 • Ahmet20 Nisan 2013

  Daha önce aynı şikayeti yapan arkadaşa da aynı cevap verilmiş. Öncelikle mesajımı www.finansbank.com.tr internet sitesine yazdığım gibi buradan verilen cevap sonrasında da ne arayan var ne soran. Finansbank sorunları ciddiye almıyor.

 • QNB Finansbank Temsilcisi20 Nisan 2013

  "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön