06 Eylül 2013

Finansbank Kart Basım ve Gönderim Ücreti Alıyor!

Finansbank bir kaç ay öncesinde talebim olmadan zorla Fixcard gönderdi. Gönderimi de sorunlu oldu. Elime zor ulaştı. Bugün tesadüfen internetten hesap ekstresine baktığımda "Kart Basım ve Gönderim Ücreti" başlığı altında 15, 00 TL borcun yansıtıldığını gördüm. Henüz bu karttan herhangi bir alışveriş de yapmadım. Son ödeme tarihi 20 Ağustos'tu.

Bugüne kadar hiçbir banka bu tür bir ücret talep etmedi. Kart aidatı almıyoruz diyerek insanları yanıltıyorlar. İptal edin yoksa kapatacağım dedim. Onlar da iptal etmedi, ben de kartı kapattım. Bankacılık işlemlerim oldukça düzenlidir. Finansbank kaybetti!

Peren 79 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön