02 Eylül 2013

Finansbank Kart Basım Ve Gönderim Ücreti Alıyor!

Finansbank Fix kart ücretsiz değil. Fix kartın diğer banka ve diğer kartlarınızdan farklı olarak kart basım ve gönderim ücreti altında aldığınız 10 TL bir ücreti var ve bu kart yenilemelerinde, kayıp ve çalıntı durumlarında da tekrarlanıyor.

10 TL gibi rakamlarda değil, bu uygulamanın diğer bankalarda ve bankanızın diğer kredi kartlarında "iki fatura talimatı verirseniz kredi kartı yıllık üyelik bedelini iade ederiz. " gibi haksız olmasına karşın iade ederken, neden bu karttan kart basım ve gönderim ücreti alıyorsunuz, bu kartı vermekle lütufta mı bulunuyorsunuz?

Ayrıca her basılı ekstre için 2 ve kart borcunun gişenizden ödenmesi halinde 3 TL aylık 5 TL yıllık 60 TL üyelik bedelini alıyorsunuz.

İsmail 128 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön