09 Eylül 2013

Finansbank Kart Basım ve Gönderim Ücreti Aldı!

Cep telefonuma Finansbank'tan 15 TL borcum olduğuna dair mesaj geldi. Bu borcun neden kaynaklandığını öğrenmek için müşteri hizmetlerini aradığımda , göndermiş oldukları fix kartımın basım ve gönderim ücreti olduğunu beyan ettiler.

Benim şikayetim ise bahse konu Fix Kartın reklamlarda herhangi bir kart aidat ve ek masrafının olmadığına dair reklamının yaptı. Kart elime geçtikten yaklaşık 5 ay sonra, böyle bir hiç bir kartta duyup görmediğim tamamen müşteriyi yanıltmaya yönelik kart basım ve gönderim ücreti adı altındaki uygulama.

Ercan 30 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön