18 Temmuz 2013

Finansbank Kart Basım Gönderim Ücreti Alıyor!

Finansbank'tan hiçbir ücret olmayacak taahhüdü ile Fixcard almıştım sadece kartı kullanmaya başlayınca 10 TL basım gönderim ücreti alınacağı söylendi bana. Kartı hiç kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum iptal dahi edilemiyor. Kartı kapatsam bile 10 TL'lik ücreti yatırmamı istiyorlar. Finansbank'la görüştüm gelen yanıt olumsuz. Kartın iptal edilip 10 TL'nin silinmesini, Finansbank da herhangi bir kaydımın dahi olmamasını talep ediyorum.

Oktay 35 Okunma

Cevaplar

  • Oktay21 Temmuz 2013

    Finansbank dan gelen mesaj "0547 ile biten kredi kartınızın ücret iade talebi değerlendirilmiş ve bir defaya mahsus olmak üzere son döneme ait ücretin iadesi sağlanmıştır" Burada "bir defaya mahsus" kelimesini anlamadım ama yinede teşekkürler.

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön