Finansbank Kart Aidatlarının İadesi!

Aydın D. |

Geçmişe dönük 10 yıllık kart aidatı iadeleri için bankalara müracaat edilip döküm alınıyor ve bu dökümle kart aidatlarının iadesi talep ediliyor, Finansbank, müşterilerine zorluk çıkartmak amaçlı yanılmıyorsam talepte bulunmasınlar diye tüm bankaların ücretsiz yaptığı bu işleme bile extre başına 1 TL ücret talep etmekte, bu ücretin kanuni hakları olduğunu savunmaktadır bu kanun Finansbank'a ayrı diğer bütün bankalara ayrı çıkmış gibi. Müşteri temsilcisi şikayet hattı diye bir numara verdi 08502222900 burayı aradım konuyu ilettim, şikayet oluşturacağına yapacak bir şey olmadığını söyledi. 1990 lardan beri müşterisiyim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ekim
  16:23

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.