Finansbank Kart Aidatlarımı Ödemiyor.

Erkan K. |

Hakem heyetinden finans bank ve diğer bankalara kart aidatlarım ile ilgili sonuç göndermesini talep ettim. Şubat 12 2015 te hakem heyeti bankalara belirtilen miktarların tarafıma ödenmesi için bildirim yaptı.

Diğer bankalar ödemeyi yapmalarına rağmen Finansbank ödeme yapmadı. Defalarca aramaya rağmen haftaya yatıracağız olumlu tamam senelerine rağmen en son aramamda olumsuz sonuçlandı dediler. Kredi kartımdan 10 yıl bu aidatı kesen Finansbank neden paramı ödemiyor? Şikayetim var.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan K.
  26 Mart
  17:20

  hayır ödeme yapmamakta israr edip, bana hakem heyetinin ödeme yapma kararı olmadığını soyluyorsunuz. Bir daha gazi istiyorsunuz. Diğer bankalar ise şahsima ödemelerini yaptılar. Sizler bezdirme politikası uyguluyorsunuz. Hakem heyetine tekrar dilekçe vererek bu konuda haklarımı tüm platformlarda arayacağim

 • 21 Mart
  09:30

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.