20 Şubat 2013

Finansbank Kart Aidatının İstiyorum!

Finansbank bankasına ait 40**94 nolu kredi kartını kullanmaktayım. Şubat 2013 döneminde 65 TL kredi kartı aidatı kesilmiştir. Kredi kartını aktif kullanmama ve ayrıca kredi kartında yaklaşık 7 adet otomatik ödeme talimatına sahip olmama karşın kredi kartı yıllık aidat adı altında para kesmektedirler.

Zaten her sene ödeme gecikmesi, geç ödeme bildirimi, v.b. gibi durumlardan dolayı belirledikleri meblağlar da para almaktadırlar. Bu durumun bir an evvel düzeltilmesini ve yıllık kart aidatı altında haksız yere kesmiş oldukları 65 TL'nin hesabıma acilen aktarılmasını istiyorum. Gereğini ivedilikle yapılmasını rica ederim.

Sabit 250 Okunma

Cevaplar

  • Sabit'in Teşekkür Mesajı08 Eylül 2017

    Aidat ödemesi geri yapıldı. Teşekkür ederim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön