02 Eylül 2013

Finansbank Kart Aidatının İptalini İstiyorum!

Sayın yetkili; ağustos ayı ekstremde 79 TL kart aidatı adı altında bir borçlandırma yapmışsınız. Bu her ay kartında ortalama 3-4 bin lira bir hareket gösteren bir müşteri ile çalışmak istemediğiniz anlamına mı geliyor. Kart aidatının iadesini talep ediyorum. İade işleminin olumsuz olması durumunda alternatif bankaları değerlendireceğimi bilmenizi isterim.

Doğan 37 Okunma

Cevaplar

  • Doğan 04 Eylül 2013

    iletmiş olduğum bildirim bankanızca değerlendirilip kart aidatı ile ilgili kesintim hakkında olumsuz yanıt aldım.siz kendinize göre haklısınız.alacağınız 79 tl kart aidatı benden kazanacağınız son para olacak.kartımdaki taksit ödemelerim bitene kadar kartımdan 1 kuruşluk harcama yapmayıp,taksitlerim bitince kartımı iptal ettirecegim.ikamet ettiğim semtte sizinki hariç 10 tane daha banka var.saygılarımla...

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön