04 Haziran 2013

Finansbank Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Finansbanktan kredi kartı geldi. Kullanalı 2 ay bile olmadan 60 tl civarında kart aidatı tahsil edildi tarafıma iade edilmesini talep ettiğimde ise öyle birşey yapamayacaklarını bildirdiler. Fakat tek A*** bu konudaki duyarlılığını tasdik ediyorum kesiyorlarsa bile ben aradığımda tarafıma iadesini müşteri memnuniyeti açısından geri sağlıyorlar. Finansbank'ın müşteriye ihtiyacı yok galiba en kısa zamanda hesaplarımı ve kartımı iptal edeceğim.

Yusuf 239 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf'un Teşekkür Mesajı06 Haziran 2013

    finansbank'a göstermiş oldukları ilgi, alaka ve çözüm yollarından dolayı teşekkürlerimi iletir, başarılarının devamını dilerim.

  • Yusuf04 Haziran 2013

    Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş tamam bende istemem firmanızın adına böyle bildirimlerde bulunmak ama emin olun ki burdan mesaj yazdığım zaman ki zaman dilimi ile telefonda müşteri temsilcilerine bağlandığım zaman zarfını kıyasladığımda burdan daha hızlı dönüş yapıyırsunuz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Haziran 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön