16 Mayıs 2013

Finansbank Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Finansbank tarafından tarafıma yansıtılan kart ücretinin iadesini istedim. Bu yıl böyle bir uygulamalarının olmadığını,biraz ısrar edince 40000(kırkbin) parapuan olarak verebileceklerini fakat başka bir şekilde olamayacagını söyledi,Bende yasal hakkımı kullanarak kredi kartımı iptal edin dedim.bu kadarlık finansbank müşterisiyim diğer bankalara sadece telefon açmamla kredi kart aidatlarım iptal oluyor.

müşteri temsilcisine kartımın kapatılmasını söyledim tüm taksitli ödemeleri bir kerede ödeyeceksiniz dedi, hiç bir bankada böyle bir uygulama yok...

Tüketici Hakları Hakem Heyetine Başvuru yapacağım,hakkımı her türlü arayacağım.

Mustafa 60 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön