07 Mayıs 2013

Finansbank Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Yıllardır finansbank müşterisiyim, 10. 2012 de son kullanma tarihi biten yenisi de elime hiç bir şekilde ulaşmayan yani neredeyse bir yıldır hiç kullanılmayan bir kart için 49. tl kart aidatı adı altında haraç alınmasını kınıyor diğer bankaların kredi kart ve hesap işletim ücreti gibi konularda hiç bir şey talep etmiyorken finansbankın eski müşterilerine bile sürdürdüğü sebebi ile bu banka ile bu şartlar altında çalışmak istemiyorum.

Beyza 61 Okunma

Cevaplar

  • Beyza13 Mayıs 2013

    finansbank bana geri mail atmış sizi dinliyoruz platformunda şikayet talebimin sonuçlandığına dair fakat yeni bir gelişme yada haraç şeklinde alınan kredi kart aidatımın kesin iadesi hakkında hiç bir gelişme yok.. artık bir sürü banka bir çok islemden karttan para almazken finansbankın yeni olarak sunduğu çözümler; başka bir ürünü olan aidatsız bir karta geçmem yada aylık olarak bilmem kaç tl ekstre harcayıp ödeme sözü vermem yada iki fatura otomatik ödeme talimatı vermem vs.vs.. bi çözüm bulduğu filan olmadığı gibi bide bana paramı iade etmeme konusunda çok kararlılar..ücretli ise aidatın yanında ulaşmak için yırtındığımdan görüştüğüm telefon faturasıda yanıma kar kaldı..bende tüketici mahkemesi yada araştırdığım bulabildiğim heryere şikayet ediyorum..

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön