12 Nisan 2013

Finansbank Kart Aidatının İadesini istiyorum!

Bankanıza ait gold kredi kartını 3 yıldır kullanmaktayım kullanmaktayım . her yıl kart aidat ücreti olarak 60 TL ekstreme yansımaktadır. Kredi kartımın yıllık kart aidat ücretinin iadesini talep etmekteyim. kredi kartından aidat kesintisi yapılırken ayrıca Pos üye işyerinden yapılan işlemlerde komisyon kesintisi yapılarak müşterilere yaptırım uygulanmaktadır?
Kart aidatımın geri iade edilmemesi durumunda bankanıza ait kartlarınızı iptal ettimek zorunda kalacağım.Sitenizden şikayetlerin iletilebileceği bir linkin olmaması ayrı bir tezatlık. Şikayetlerimizi iletmek için müşteri hizmetleri hattını aramak yada farklı adreslerden özel bilgilerimizi paylaşmak zorundamıyız?

Turgut 34 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön