30 Mart 2013

Finansbank Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

7 yıldır bankanın müşterisiyim, kredi kartımı sürekli olarak kullanıyorum ve ödemelerimi düzenli olarak yapıyorum. Bir çok bankada yıllık kredi kartı ücreti muafiyeti sağlanırken, bu ücret iade edilirken, Finansbankın hala bu ücreti alıyor olmasından ve üstüne basa basa iadesi yapılmasını talep etmeme rağmen, ısrarla iadenin söz konusu olmayacağını söylemelerinden şikayetçiyim. Konunun ilgili birimlerce çözümlenip bu ücretin iadesinin sağlanmasını talep ediyorum.

Selman 20 Okunma

Cevaplar

  • Selman01 Nisan 2013

    Finansbank kredi kartımdan, 3 otomatik fatura ödeme talimatına karşılık 1000 TL tutarında masrafsız komisyonsuz kredi çektim. Ben sözümü tutarak 3 fatura talimatını (elektrik, su, telefon) verdim ve 6 aydır düzenli ödüyorum.Otomatik ödeme talimatım devam ettiği halde ve söz verdiğim tutar dahilinde ödeme yapıldığı halde, Finansbank hesabımdan 40 TL kredi ücret kesintisi yaptı. Bu konudaki hakkımı sonuna kadar arayacağımı belirterek kesilen ücretin tarafıma iadesini talep ederek mail yoluyla tarafıma bilgi verilmesini rica ederim. Saygılarımla.

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön