18 Mart 2013

Finansbank Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Bankanızın 2****7 hesap nolu kredi müşterisiyim. Tüketici hakem heyeti ve yargıtay kararları olmasına rağmen sürekli olarak hesap işletim ücreti tarafımdan alınmaktadır. daha önceden benden hesabımdan tahsil edilen hesap işletim ücretlerinin tamamının tarafıma iadesini istiyorum. Aksi taktirde alacağımın faiziyle birlikte tahsili için her türlü mahkeme masrafları ve avukatlık
ücretlerini bankanızdan tahsil etmek üzere yasal yollara baş vuracağımı bildiririm.

Burcu 37 Okunma

Cevaplar

  • Burcu 25 Mart 2013

    Beni aradılar bu ücretin kesilmesi gerektiğini söylediler.Kabul etmdim durumu çünkü annem kendi hesabı için bu ücreti tamamen kaldırtmıştı daha önce.Ben ise 6 yıla yakındır bu ücreti ödüyorum ve hesap işletim ücreti diye kesilen ücret işletilen bir hesaba ait değildir bana göre.Kredi çektiğim için bana hesap açma zorunluluğu getirdiniz ve benden sadece ödediğim kredi için para yatırdığım bir hesaptan işletim ücreti kesiyorsunuz.Kesinlikle telafi bekliyorum.Aksi halde hakkımı arayacağım ve hasabımı kapatacağım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön