23 Ekim 2013

Finansbank Kart Aidatını Yine Almış!

Daha önce yazdığım şikayette pos cihazını görmemiş 1 aylık karta 79 lira üyelik aidatı veren Finansbank daha sonra telefonla 3-4 kez arayarak ve "ses kaydı" eşliğinde ücretin iptal edileceğini ve yerine aidatsız fixcard vereceklerini söylediler. Tamam dedim ve kart geldi cidden de aidatı geri aldılar.

Dün sabah extremi kontrol ettiğimde "kart ücret geri alım" adı altında 79 lirayı tekrar yansıttılar. Bu kadarını ben başka bir bankada görmedim. Karşınızdaki müşteriniz saf değil. Ses kayıtları mevcut olduğundan ücret geri çekilmez ise savcılığa şikayette bulunacağım. Zaten müşteriniz falanda olmak istemiyorum artık. Kartında iptalini istiyorum.

Emrah 59 Okunma

Cevaplar

  • Emrah24 Ekim 2013

    Sizi dinliyoruz hattını zaten sadece dinlemek için koymuşsunuz çözüm için değil. 3 gün oldu sadece düzeltme yapacaksınız bu kadar. Üstelik kendi yaptığınız büyük bir hata için. Siz hesap kesimi gelsinde müşteriden bunu tahsil edelim diye düşünüyorsanız bir kaç gün daha bekleyin cevap vermeyin ama.

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön