03 Ağustos 2013

Finansbank Kart Aidatını Ödemek İstemiyorum!

Finansbank'ın 35***22 hesap nolu müşterisiyim. Kartımdan 24.07.2013 tarihinde kart aidatı adı altında 49,00 TL çekilmiştir. Yıllardır banka müşterisi olarak bugüne kadar devamlı kartınızı kullanmışımdır. Ayrıca sizden KMH hesabı da kullanmaktayım. Bu rakamın çekilmesini gerçekten hazmedemedim.

İşlemden çekilen tutarın kartıma iade edilmesini rica ediyorum. Müşteriniz olarak bunu rica ediyorum. Aksi taktirde başka banka kartları da kullandığım için, kartımı istemeden de olsa kapatmayı düşüneceğim. Gerekli ilgiyi gösterip sizin için değerli bir müşteri olduğumu göstermenizi beklerim.

Abdullah 29 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön