13 Haziran 2013

Finansbank Kart Aidatına İtiraz!

Finansbank kredi kartıma her yıl kesilen yıllık kart aidatının iadesini ve her yıl tekrarlanmamasını talep ediyorum. Aksi takdirde kartın kullanıma kapatılmasını istiyorum.

Yıllık kart aidatlarının yasal hiçbir dayanağının olmadığını belirtir, talebim ciddiye alınmazsa tüketici mahkemesine şikayette bulunacağımı söylemek istiyorum. Tüketici mahkemelerinin kredi kartlarının yıllık aidatları hakkındaki emsal kararlarını göz önünde bulundurarak, bankanızın şikayetimi ciddiye almasını talep eder, aksi takdirde hukuki yollardan başvurularım olacağını belirtmek isterim.

Bilal 45 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Haziran 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön