19 Eylül 2013

Finansbank Kart Aidatı Yüzünden Müşteri Kaybetti!

Finansbank'ın Xclusive müşterisiyim. Hiç talep etmeden tarafıma yollanmış olan kredi kartlarını hiç kullanmamış olmama rağmen , Visa Classic kartına bu yıl aidat ücreti yansıtılmış. Bu aidat ücretinin sebebi nedir? Bu yıla kadar hiç bir aidat ücreti kesilmeyen karttan, neden aidat ücreti kesilmiştir?

Müşteri hizmetleri, şubem ve bankanın sizi dinliyoruz hattına başvurmama rağmen ücret iadesi yapılmamıştır. Kartımı iptal ettirmiş olup, vade sonum geldiği zamanda tüm yatırımımı başka bir bankaya alacağımı iletmek istiyorum. 49 TL için yaşadığım stres, bankanın bir müşterisini kaybetmesini sağlamıştır. Umarım bankanın yaptığı bu yaptığı kesinti kendilerine hayırlı olur.

Burcu 56 Okunma

Cevaplar

  • Burcu20 Eylül 2013

    Otomatik mesaj göndermek yerine şikayetimi okumuş olsanız zaten öncelikle bankanızın "Sizi dinliyoruz" hattına başvurduğumu ve bir sonuç elde edemediğimi göreceksiniz!!

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön