09 Nisan 2013

Finansbank Kart Aidatı Yok Dedikleri Kartın Aidatı Yüzünden İcraya Verildim!

Birgün iş saatinde elinde çanta ile dolaşan Finansbank çalışanı yalvararak kart çıkarmamı istedi. İsteğini kabul ettim kart aidatı yok dedi kart aidatı çıktı sonra başvuru yapmadığım halde nakit kart dedikleri kartı gönderdiler. Kartları kullanıp maddi ve ailevi sıkıntılarımdan dolayı ödeyemedim. Dosyam avukata ulaşmış 189 Liralık harcamama rağmen avukat şuan benden 821 lira ücret talep ediyor.

Diğer kartım içinde aynı şekilde. Şuan borcumu ödemek istediğim halde bana 2250 lira ücret çıkartıyorlar ve tehdit edip evime haciz göndereceğini dile getiriyorlar. Ben borcumun arkasında olup ödemek istediğim halde hiç bir kolaylık sağlamıyorlar.

Emrah 47 Okunma

Cevaplar

 • Emrah 18 Nisan 2013

  avukatları mahalle esnafları gibi yanında çalışan elemanları ilkokul terk sanırım finansbank onlardan beterrrrr bütünnn şikayetlerim nedense red ediliyorr yüzde yüzzz zam demek nedemek 900 borcum var 2500 istiyolarrr finansbank aradı şikayetimi görünce sizde avukata verin diyorr bukadarıda PESSSS NASIL BİR BANKASINIZ SİZZZZZZZ ana borcu öderim onunn üstüne 5 kuruş para vermemmmmm ve peşinide bırakmıcam avukatınbana dediği kelime çoluğumun çocuğumun rıskını yiyosunn 900 tl bankaya vericek 1600 avukatta kalıcak çocuğumun rıskı diyorrrr bütün konuşmaları sesli kayıt altına aldımm bana yasal takip başlatılacağı zaman bende yapacağımı biliyorumm.... .

 • Emrah 11 Nisan 2013

  NE ZAMAN ARADINIZ YALANIN BU KADARI SABRIMI TAŞIRMAYIN BU NE TERBİYESİZLİK ARADIĞINIZA DAİR BİR KAYIT GÖSTERSENİZE????

 • QNB Finansbank Temsilcisi10 Nisan 2013

  Müşterimiz ile 10/04/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

 • Emrah 10 Nisan 2013

  Finans bank kadar iğrenç bir banka yok 183 tl kart aidatına toplam 800 tl ödeme istediler çalışmadığım zaman ödeyemedim bir süre benden istenen para 800 akbanka borcum var akbank bile bunların yaptığını yapmadı bana makul bir ödeme çıkarın dediğimde avukat yanında çalışan elemanları size en kral indirimimizi yaptık şeklinde konuşuyolar bu ne ukalalık toplamda 1000 e yakın borcum var bana ödetmek istedikleri para 2250 şikayet var. com yazıyoruz çözüm bile sunamayan bir bankayla çalışmışız yazık ama burayı ödemiycem ana paramı kabul ediyolarsa etsinler yoksa 5 kuruş ödeme yapmıcammmmm

 • Emrah 09 Nisan 2013

  ULAŞMAK NE MÜMKÜN BANKANIZI ULAŞMAK İSTEDİĞİMİZDE BANKA BİZİ KAALE ALMAYIP AVUKATA YÖNLENDİRİYOR EN KISA ZAMANDA AVUKAT TARAFINDAN DEĞİL BANKANIZ TARAFINDAN ARANMAK İSTİYORUMMMM

 • QNB Finansbank Temsilcisi09 Nisan 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön