Finansbank Kart Aidatı ve Hesap İşletim Ücreti...

Mehmet Ö. |

Finansbank temsilcilerinin 1 yıl boyunca hem kart aidatı hem hesap işletim ücreti muafiyeti vaadiyle eylül ayında Finansbank'la çalışmaya başladım. Ocak ayının 2'sinde vade kartımdan 89 TL kart aidatı kesildi. Tüm itirazlarıma karşı iade yapılmadı. Üstüne kartım kapatıldı. Pos hesabımdan da bugün itibariyle 55 TL hesap işletim ücreti kesildi. Durumla ilgili gerekli iadeler yapılmazsa tüm hesaplarımı kapatıp tüketici mahkemesine gideceğim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ö.
  08 Nisan
  12:32

  Hesap İşletim Ücreti iadesini aynı gün sağladılar. Kart Aidatı Ücretini iadesi olumsuz sonuçlandı.
  Bunların üzerinden 10 gün geçmeden tekrardan "hesap özeti ücreti" adı altında 15 TL daha kestiler. Şaka gibi bir banka. Tüm ilişkimi sonlandırmış bulunuyorum. Bütün hesaplarımı kapattım.

 • 23 Mart
  16:12

  Müşterimiz Sn. Mehmet Ö. 'in iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.