04 Eylül 2014

Finansbank Kart Aidatı Talebim Üzerine Banka Kartımı İptal Etmiş!

Finansbank müşterisiyim yasal hakkım olan kredi kart aidatı için tüketici hakem heyetine başvurdum. Hakem heyeti olumlu sonuç verdi diye banka kartımı kapatmış. Finansbank kartımı kapatmayı kendinde hak olarak görüyor o zaman kartımın borcunu da kapatsın kapalı olan kartın borcu olmaz mantıken!

Ayşe 370 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe 03 Şubat 2015

    finansbank konuyla ilgili açıklama yapmamıştır kartımı neden iptal ettiği ise yasal bir dayanağı yok

  • Ayşe 08 Eylül 2014

    finansbank müşteri temsilcisi tarafından aradılar. kart aidatı için hakem heyetine başvuruda bulunduğum ve olumlu sonuç çıktığı için kartım iptal edilmiş. finansbank sözleşmesinde bankanın kartı iptal edebileceği yazıyormuş. oysa sözleşmede bankanın kart aidatı alabileceği de yazıyor deniliyordu

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Eylül 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön