17 Nisan 2013

Finansbank Kart Aidatı Sorunu!

Yaklaşık 3 yıldır kullanmakta olduğum Finansbank kredi kartı için yıllık kart aidatı yine geldi. Her yıl iptal ettirdiğim kart aidatını yeniden talep etmek müşterileri yormaktan başka bir şey olmasa gerek. Bankayı aradım müşteri temsilcinizle görüştüm. Benden otomatik ödeme talimatı ya da kullanım garantisi vs bir şeyler taahhüt etmemi istedi ve uzlaşamayınca telefonu suratıma kapattı.

Bankanızı tebrik ediyorum gerçekten de Türkiye'nin en kötü bankası sizsiniz. 3 yıldır kullanıyorsam kartınızı daha benim sizden aidat talep etmem gerekirken siz benden talep ediyorsunuz ve çalışanlarınız müşterilere inanılmaz derecede saygısız. Aidat iptal olmazsa bütün ilişiğimi kesiyorum. taahhütte vermiyorum!

Ali 56 Okunma

Cevaplar

  • Ali 28 Mayıs 2013

    bir ömür boyu ben ve ailem sizinle çalışmaycağız. kart aidatınıda ödeyip tüm ilişiğimizi kesiyoruz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön