20 Mayıs 2014

Finansbank Kart Aidatı Kesmeye Devam Ediyor!

Finansbank'tan ev kredisi çektim ve her ay düzenli bir şekilde ödüyorum. Finansbank'tan içeriden para yatırmak sıkıntı o yüzden kart istedik ve geldi ama sağolsunlar 3 ayda bir 30 ile 40 arasında bir kesinti yapıyorlar. Bunu arayıp söyledik merkeze ve dediler ki otomatik ödeme verin 3 tane kesmezler. Otomatik ödemede verdik fakat hala kesmeye devam ettiler.

Bunu gittik Finansbank şubesine ilettik dediler ki size yanlış söylemişler aidatı keserler mevduat hesabınız göründüğü için dediler. Biz başka Finansbank şubesine sorduk dilekçe verin iptal ettirin dediler dilekçeyi yazdık bu sefer de iptal olur ama mevduat hesabınız açık olduğu için sizden yine para keserler dediler.

Meryem 158 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön