29 Nisan 2013

Finansbank Kart Aidatı Kesmeye Başladı!

Yaklaşık 4-5 yıldır kullandığım kredi kartım hatta hala açık hesabım bile var. Benden 65 tl kart aidatı kestiler. Bir önceki bankadan bu yüzden ayrılmıştım. Otomatik ödeme talimatım vardı 3 tane. , şimdiye kadar kesmemişlerdi. Müşteri temsilcisi beni fix karta geçmemin gerekliliğini söyledi kart aidatı kesilmemesi için. Geçecek olsam fix e neden geçeyim. Başka bankaya geçerim. Böyle giderse Finansbank a da elveda diyeceğiz sanırım. Sorun değil borcumu kapatır o miktarı da yatırır kartı kapatırım da, anlamadığım şimdiye kadar kesmeyen bankaya ne oldu da kestiler?

Sadi 69 Okunma

Cevaplar

  • Sadi30 Temmuz 2013

    Cardfinans Gold kullanırken, ve yıllardır kart aidatı almazken, beni Fix karta geçmemi anladığım kadarıyla 2. sınıf müşteri olmamı teklif eden bankanızı artık lügatımdan sildim. Herşeyi iptal ettireceğim. Sizi dinliyoruz dada değişen bişey yok. Ben bir bankada 1. sınıf müşteri olmak isterim. Ama geçti artık.

  • Sadi01 Mayıs 2013

    Bugün 1 Mayıs. Çok ilgili bir bankaymış. Beni inanın çok yanılttılar. Oysaki yıllardır kullandığım bankamdan memnundum. Aramadılar bile.

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön