05 Nisan 2013

Finansbank Kart Aidatı Kesintisinin İadesini İstiyorum!

Finansbank , 4022**********63 numaralı kredi kartı kullanıcısıyım. Aylık 2.500 TL lik ödeme yapıyorum. Yapmış olduğum alışverişlere istinaden işyerlerinden komisyon aldığınız yetmiyormuş gibi bu parayı benim sayemde kazandığınız halde birde benim cebime yıllık kart ücreti adı altında gözünüzü dikmenizi anlayamıyorum.

Yıllık kart ücretiniz 55 tl ama benim size göndermiş olduğum iptal dilekçelerimin maliyeti 55 leri geçti. Daha birçok 55 ler harcarım ama o yıllık kart ücretini size ödemeyeceğimi beyan eder.

Yukarıda belirtmiş olduğum numaralı kredi kartımın acilen iptal edilip, kullanıma kapatılması hususunda gereğini bilgilerinize arz ederim. 05.04.2013

Yazar 41 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön