31 Ağustos 2013

Finansbank Kart Aidatı Kesilmiş!

30.08.2013 tarihinde internet bankacılığından hesabımı kontrol ettiğimde 78 TL kart aidatı kesildiğini gördüm. 3 tane otomatik ödeme talimatım olmasına rağmen müşteri temsilcileri halen otomatik fatura talimatı verirseniz iade ederiz veya aldığımızın yarısını parapuan olarak verelim gibi tekliflerde bulunması da çok enteresan bir durum.

Kart aidatı adı altında kesilen paranın tarafıma iade edilmesini istiyorum. Ödenmediği takdirde bankanızla olan ilişiğimi tamamen kesip gerekli yerlere başvurumu yapıp hakkımı savunacağım.

Hakan 26 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön