26 Mart 2013

Finansbank Kart Aidatı Kesilmiş!

Finansbankdan 43*******73 no. lu Cardfinans Kredi kartı kullanıyorum. Daha önceleri kart aidatı almayan banka, geçen sene kart aidatı istedi ancak itirazım üzerine aidatı iptal etti ve kartınızı kullanın, bundan sonra aidat alınmayacak dedi. Ben de kartı kullanmaya devam ettim. Ancak bu sene de 75 TL kart aidatı taahhüt ettirdiler.

İtiraz ettim, aidatımın iadesini istedim. Kabul etmemeleri üzerine kartı iptal edin dedim. Onlar da bütün bekleyen taksitlerinizi bir kerede ödemeniz gerekir dediler. Bu bir cezalandırmadır. Hem aidatı ve hem de taksitlerimi bir kerede ödememi istemeleri. Kart aidatımın iptalini ve kalan borçlarımı taksitler halinde ödemek istiyorum.

Nil 91 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön