29 Nisan 2013

Finansbank Kart Aidatı İsteyince Kartım İptal Edildi!

Yaklaşık 6 yıldır Finansbank Gold Kart kullanıyorum.Limitim 29.300- TL bugüne kadar hiç bir zaman asgari ödemedim,hep tam kapattım borcumu ve asla geç ödemem yok. Kart aidatı iptalini her yıl telefonda yapardım ve geri yatırırlardı,bu yıl itiraz ettiler bende Hakem Heyetine başvurdum,bunun akabinde bana bir yazışma yollandı.Ya talebinizi geri çekin yada politikamız gereği kartınız iptal edilecektir diye. Aradım bu duruma itiraz edip kartımı kapatamayacaklarını aksi taktirde yasal yollara başvuracağımı bildirdim ve aidat almadıklarını bildirdikleri Fix karta tüm haklarımla birlikte taşınmayı talep ettim.1 hafta içinde Fix kartım geldi,fakat her iki kartımda kullanıma kapandı.

Firdevs 58 Okunma

Cevaplar

 • Firdevs 09 Mayıs 2013

  malesef sorunum hala çözülmedi?

 • Firdevs 03 Mayıs 2013

  BUGÜN ARADILAR VE KONU İLE İLGİLİ YAZILI DÖNÜŞ İSTEDİĞİM İÇİN YAZILI DÖNÜŞ YAPILDIĞINI BİLDİRDİLER. FAKAT HALA BİR ÇÖZÜM YOK!!

 • Firdevs 02 Mayıs 2013

  Hala geri dönüş bekliyorum!

 • QNB Finansbank Temsilcisi29 Nisan 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön