Finansbank Kart Aidatı Bıktırdı!

Metin Y. |

Geçen yıl yine aidat alındı ve ben yine şikayet yazdım. Mail yazdılar ve iade etmediler. Bende aktif şekilde kullandığım kartımı kullanmamaya başladım. Şimdi yine ücret aldılar. Bu sefer iptal ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin Y.
  16 Mayıs
  15:09

  Doğrudur. Banka çalışanı beni aradı. Bankanın yaptığı değerlendirme neticesinde (değerlendirmeden ne demek istiyorlarsa artık) aidat iadesinin mümkün olamayacağını belirttiler. Yani cevabını verdik dedikleri şey zaten şikayetçi olduğumuz konudur. Hayır diyerek müşteri memnuniyeti sağlamış olduklarını düşünüyorlar maalesef. Bankaya zahmet olmazsa sözlü olarak bana verdikleri cevabı mail olarak bana gönderirlerse sevinirim. Bari bunu yapın....

 • 15 Mayıs
  16:07

  Müşterimiz ile 15/05/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

 • 14 Mayıs
  15:33

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır.
  Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

 • Metin Y.
  14 Mayıs
  11:31

  Firma yazdığı standart cevabın gereğini bile yerine getirmedi. Yani henüz bilgi vermek için bile aramadı. Bu da firmanın ne kadar samimiyetsiz olduğunun göstergesidir sanırım. Çok da önemli değil zaten. Benim için finansbank bitmiştir.

 • 11 Mayıs
  11:06

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş