29 Ocak 2014

Finansbank Kart Aidatı Alıyor.

Finansbank satış görevlileri için satış olsun diye başvuruda bulunduğum ve kullanmayın daha sonra kapatırsınız kullanmayınca herhangi bir ücret yansıtmıyoruz dediler. İşyerindeki yoğunluğum dolayısıyla şahsıma gelen Finansbank'a ait club finans kartını iptal ettiremedim. 03.02.2014 tarihli olarak 150 TL kart üyelik ücreti yansıtılmış.

Kartı bir kere bile kullanmamış, zarfından bile çıkarmamış bulunmaktayım. Ayrıca kartla ilgili kampanyalar hakkında bilgi vermek için aradıklarında kartı kullanmadığımı ve kapatmak istediğimi belirtmiş bulunmaktayım. Fakat çağrı merkezinden arayan çalışanlar kapatmamışlardır. Haksız sebeple alınan kart ücretinin iadesini talep etmekteyim.

Emel 69 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön