Finansbank Kart Aidatı Alıyor!

Hakan B. |

Yurt dışında Erasmuş ile öğrenim görmekteyim, Euro gayet şu anda yüksek ve bir öğrenci olarak gerçekten zorluk çekiyorum ki; yaklaşık 5 senedir bazı yerel bankalarda hesaplarım var ve öğrenci olduğumdan dolayı kesinlikle yıllık olsun ve ya aylık olsun kart ücreti alınmamıştır nasıl oluyor da Finansbank bu şekilde müşterilerinden para tahsil ediyor, yaptığım yurtdışı harcamalarında kartınızla yeterince komisyon alıyorsunuz zaten. Prosedür her ne olursa olsun öğrenciden/geliri olmayandan para almaya hakkınız yok.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan B.
  05 Şubat
  00:40

  aradık da ne oldu ne paramı iade ettiniz ne kadar vasıfsız bir bankasınız hiç bir banka da görmedim böyle bişi şubede çalışan bayan; herkez finansbank dan kredi kartı ve ya bankamatik kartı aldıgını söyledi ama burda ki şikayetler ne kadar haklı olduğunu gösteriyor değil mi....

 • Hakan B.
  09 Ocak
  17:50

  Bu kadar kötü bir banka olamaz.

 • 06 Ocak
  11:48

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.