04 Eylül 2013

Finansbank Kart Aidatı Alıyor!

Uzun süredir cardfinans gold kart kullanıyorum. 4/09/2013 tarihli kart ekstremde 79 TL yıllık kart aidatı kesildiğini görüp, müşteri hizmetlerini aradım. 3 adet faturayı otomatik ödeme olarak karta yönlendirdiğimde aidatı iade edeceklerini söylediler. Haksız bir para kesintisi için onlara böyle bir anlaşmayı kabul etmeyeceğimi söylediğimde 50 TL parapuan teklif ettiler.

Yine kestikleri parayı karşılamıyor. Sonuç olarak bu haksız paranın tarafıma tam olarak iadesini istiyorum, aksi taktirde bankayla tüm ilişiğimi keseceğimi, yasal olarak da Tüketici Hakem Heyetine, Hazine müsteşarlığına ve BDDK'ya Finansbank hakkında suç duyurusunda bulunacağımı bildirmek istiyorum.

Zeynep 49 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön