22 Mart 2013

Finansbank Kart Aidatı Alıyor!

Finansbank a.ş. adına card finans ve club finans olmak üzere 2 adet kredi kartımın ortak limit olarak 1.000,00 tl. limiti bulunmaktadır. 21.03.2013 tarihinde club finans kredi kartı limitimden kart ücreti adı altında 200,00 tl. banka tarafından çekilmiş. Bankaya şikayetimi bildirdim ancak club finans kartının ayrıcalıkları olduğu belirtildi. yasal olarak sözleşmede bile bulunmayan 1.000,00 tl.lik limitli bir karttan 200,00 tl. nasıl ücret alınır?

Ender 55 Okunma

Cevaplar

 • Ender02 Ekim 2013

  Finansbank a.ş. yapmış olduğum şikayetimi haklı bularak kart aidatını tarafıma iade etmiştir.

 • Ender26 Mart 2013

  finansbank bugün bana kısa msj ile kart aidatı ile ilgili olumsuz olarak geri dönüş yaptı. bunun ile ilgili bütün yasal yollara başvuracağımı, tek banka olarak kullandığım finansbankta ki kredi kartlarımı, hesap kartlarımı, maaş hesabımı, muhasebe ve finans sorumlusu olduğum firmamızın finansbank ile ilişkisini bugün itibari ile keseceğimi yazılı olarak beyan ederim.

 • Ender22 Mart 2013

  Şikayet talebimle ilgili olumlu geri dönüş yapılmadığı taktirde bankanız bünyesinde ki 2 adet kredi kartımı, 2 adet banka hesabımı, otomatik ödeme talimatlarımı ve maaş hesabımı aynı anda kapatacağımı tarafınıza yazılı olarak beyan ederim..

 • QNB Finansbank Temsilcisi22 Mart 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön