21 Mart 2013

Finansbank Kart Aidatı Alıyor!

28.03.2013 son ödeme tarihli extremde 65.00 tl lik yıllık kart aidatı görülmektedir.Tarafımdan extre borcu 19.03.2013 tarihinde ödenmiştir. müşteri hizmetlerine extreme yansıyan kart aidatımın iptali için başvurdum. Ancak bunun mümkün olmadığını 2 adet otomatik ödeme talimatı vermem karşılığında iptal edilebileceği, yada aylık 500 tl lik alışveriş taahhüt vermem karşılığında iptal edilebileceği, yada yerine başka bir kart gönderme karşılığında iptalin söz konusu olduğu bildirildi... Kartımın iptal edilmesi yönünde kayıt açtırmış olmama rağmen paramı iade alamayacağım bildirilmiştir. Kartımın iptal edilmesini. ödemiş olduğum 65.00 tl sının tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Kazim 46 Okunma

Cevaplar

  • Kazim 09 Mayıs 2013

    Kartım iptal edilmiştir. Kredi kartı aidatı tarafıma iade edilmemiştir. Tarafımdan taksitli alışverişlerim dahil tüm borç kapatılmıştır. finansbank tan borcu yoktur yazısı alınmıştır. cebimden zorbalıkla aldığınız kredi kartı aidatını hazmedemediğim için kredi kartını iptal etmiş bulunuyorum. bankanızdan kurtulmuş olmanın gururunu ve kurtulduğum günü bireysel kurtuluş bayramı ilan ediyorum. Tek dileğim müşterisini çantada keklik gibi gören tüm bankalara karşı dik durabilen insanların, sizin kurallarınıza göre değil adil olan kurallara göre çalışıncaya dek kartların toplu şekilde iptal edilmesidir.

  • Kazim 21 Mart 2013

    Finansbank müşteri temsilcisi bugun tarafıma dönüş yapmıştır. Kartımın iptali yapılmıştır. Kart aidatımın iadesinin yapılıp yapılmadığını ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağım. Teşekkürler Şikayetvar.com ekibi

  • QNB Finansbank Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön