24 Haziran 2014

Finansbank Kart Aidatı Alıyor.

Hayatımda bir Finansbank şubesine girmiş değilim bir işim de olmadı, hasbelkader bir şekilde Finansbank beni kartını almaya ikna etti ama bir defa dahi kullanmadığım karta aidat çıkararak ne için bu banka ile çalışmadığım gerçeğini kafama dank ettirdi. İptal ettirmeye çalıştığımda her defasında aidat almayacaklarını söyleyerek beni oyaladılar ama her defasında ısrarla aidat kisvesi altında karta borç yazdırıyorlar.

Bir kere kullansam gam yemeyeceğim ama hiç kullanmadığım bir karta 70 tl aidat ödemek insanı resmen saf yerine koymakla eşdeğer. Finansbank iptal edin kardeşim şu kartınızı istemiyorum,, kartınızı falan sizin, düşün yakamdan artık. Her altı ayda bıktım sizin bu durumdan.

Oktay 241 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Haziran 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön