19 Şubat 2013

Finansbank Kart Aidatı Alındı!

Ağustos 2012 den itibaren kullanım yapmadığım ek kredi kartıma ait aralık 2012 de kesilen aidatın geri ödenmesini talep ediyorum. Kartımı bugün itibariyle kapattım, aidatın iadesini talep ediyorum.

Ayrıca yurtdışı kullanımı için nakit kartı ve kredi kartımı açmama rağmen orada harcama yapamayarak mağdur edildim. Döndüğümde tekrar kullanıma açtım, fakat ikinci kez mağdur oldum. Finansbank müşteri hizmetlerinden verim alınamıyor. Finansbankla çalışmak işkence halini aldı. Hizmet kalitesinden 2011 yılına kadar memnun olmama rağmen 2012 yılı itibariyle gitgide düşüyor.

Esra 26 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön