12 Nisan 2013

Finansbank Kart Aidatı Aldı!

Maaşımı Finansbaktan almaya başladıktan uzun süre sonra çalıştığım kurumda postaların biriktiği yerde tesadüfen ismime düzenlenmiş kredi kartımı buldum.(gold kart:)imza karşılığında teslim edilmesi gereken kart bir köşeye bırakılmıştı.ve karta ait içinde 65 tl.kart ücreti ile.şifre dahi almadığım bir kredi kartından bahsediyorum. borcu ödeyip kartı dün (11/04/2013)kapattım.kart aidatının maaş hesabıma geri iadesini istiyorum..

Gülşah 63 Okunma

Cevaplar

  • Gülşah 16 Nisan 2013

    banka arıyor tekrar açalım kredi kartınızı 55 tl para puan olsun içinde diyor. ödediğim kart ücretini alamıyorum. şikayetçiyim bankadan bana böyle bir teklifle gelmeleri çok saçma. tesadüfen elime geçen kredi kartına, hiç kullanmadığım kullanıma dahi açmadığım kredi kartına 65 tl kart ücreti alabiliyorsunuz sizden para puan falan istemiyorum ki haksız yere alınan kart ücretini geri istiyorum sadece. malesefki maaşımı oradan alıyorum ama bundan sonra 1 dk bile maaşım orada kalmasına izin vermeyeceğim.

  • Gülşah 16 Nisan 2013

    banka arıyor tekrar acalım kredi kartınızı 55 tl para puan olsun içinde diyor.ödediğim kart ücretini alamıyorum. şikayetçiyim bankadan bana böyle bir teklifle gelmeleri çok saçma.hiç kullanmadığım kullanıma dahi açmadığım kredi kartına 65 tl kart ücreti alabiliyorsunuz sizden para puan falan istemiyorumki haksız yere alınan kart ücretini geri istiyorum sadece.

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön