05 Nisan 2013

Finansbank Kart Aidatı Aldı!

Cardfinans benden 65 tl kart aidatı kesti iadesi için alttaki mesajı yazdım sonuç alamadım 40***01 nolu kredi kartımdan 65 tl yıllık aidat kesintisi var dokümanımda onun iadesini rica ediyorum eğer ki kanunen alınmayacağı söylenen bu meblağın kartıma iadesi gerçekleşmediği takdirde kanunen hakkımı arayacağım.

Ayhan 263 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan10 Nisan 2013

    şikayet var.com çalışanlarına emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum firma cevap verdi bir defaya mahsus olmak kaydıyla kart aidatım iade edildi mesajı aldım

  • Ayhan06 Nisan 2013

    sayın finansbank yetkilisi ben sizi aradım müşteri hizmetleriniz yapabileceğimiz bişey yok biz bu parayı kesiyoruz dedi bende hakkımı kanunen arayacağımı söyledim siz bilirsiniz gayet doğal hakkınız denildi bende doğal olan hakkımı kullanmış durumdayım kısaca size iletmiş olduğum sorunumdan olumsuz sonuç aldım eğerki yinede düzelmezse mahkamaya vereceğimi eğerki türkiye kanunları içindeysek ve kanunen uygun görülmeyen parayı siz alıyocaz diyosanız bu işte ya kanunlarda işlemiyo demektir yada siz kanunları uygulamıyosunuz demektir saygılar sunuyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön