01 Nisan 2013

Finansbank Kart Aidatı Aldı!

Finansbank kredi kartı kullanmaktayım. Daha önceleri kredi kartımı hep tek çekim kullanıyordum ki kart aidatı istendiği zaman, o aidatı ödememek için tüm borcumu ödeyip kredi kartımı kapatma talebinde bulunabileyim. Bugüne kadar her yıl istenmesine rağmen ben ödemeyeceğimi söyleyip kapatma kararı aldım. banka ise her defasında benden kart aidatını almayacağını kartımı kullanmaya devam etmemi söyledi.

En son istenildiğinde ise bundan sonra daha almayacağız denildi ve bende ona güvenerek 11.000 tl taksitli alışveriş yaptım. Şimdi ise kart aidatı geldi ve ödemek zorunda olduğum söyleniyor. Ne tesadüftü ki tam da yüksek miktarda taksitli kullandığım zamana denk geldi. Madem bu zorunlu zamanında söyle.

Murat 223 Okunma

Cevaplar

  • Murat 26 Temmuz 2013

    mümkmün olan en kısa zamanda taksitli kart borçlarımı ödeyip kapatmayı düşünüyorum. Bu kadar sorumsuz bir bankacılık anlayışı olamaz.

  • Murat 04 Nisan 2013

    Kredi kartıma kart aidatı parası yansıtılmış. Müşteri hizmetleri ödemek zorunda olduğumu, tüm borcumu ödeyip kartımı kapatsam dahi kart aidatımdan kurtulamayacağımı söylüyor. Böyle bi zorlama olabilir mi ? Böyle bi bankacılık olabilir mi ? Bu ödeme mecburiyeti nereden geliyor acaba ?

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön