23 Eylül 2013

Finansbank Kart Aidatı Aldı!

Finansbank kredi kartımdan 21 Eylül tarihi itibariyle 79 lira kart aidatı kesilmiş. Daha önce bu tür sorunla karşılaştığımda aidatı iade edip artık almayacaklarını söylemişlerdi. Finansbank'ı sözünde durmaya ve aidatı iade etmeye davet ediyorum.

Artık hemen hemen tüm bankalar bu tür ücretleri iade ediyor. Etmeyenleri de müşterinin bilinçlenip tercih etmemesi gerekir. Olumsuz durumda zaten bende bırakın kartı kullanmayı, Finansbank'ın önünden de geçmeyeceğimi belirtmek isterim!

Selman 58 Okunma

Cevaplar

  • Selman 26 Eylül 2013

    Finansbank'ı asla tavsiye etmiyorum.

  • Selman 26 Eylül 2013

    Banka olumsuz geri dönüş yaptı. Kart aidatının iadesini yada aynı miktarda puanın kredi kartıma yüklenmesini talep ediyorum. Aksi taktirde hakkımı Tüketici Hakem Heyeti'nde arayacağım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön