03 Eylül 2013

Finansbank Kart Aidatı Aldı!

Bundan yaklaşık 3-4 ay önce Finansbank temsilcisi geldi, başvuruda bulunmak istermisiniz dedi. Bende tabi dedim, şartlarınız nedir dedim. İlk bir sene kart aidatı yok dedi. 750 lira limit vs kart geldi ve 4. ayında benden 55 lira para kesintisine tabi bıraktılar. Arıyorum veren elemanınız bana ilk bir sene yok dedi diyorum, o elemanlarımızdan kaynaklanıyor diyorlar.

Benim suçum ne kardeşim peki ne yapacağız bu işi diyorum. Bu parayı her halükarda ödeyeceksiniz diyorlar. Kampanyadan bahsediyorlar. Fix kartmış onu göndereceklermiş bana. 15 lira verecekmişim, elimdeki kartı iptal edeceklermiş. Birde normal borcuma 7 lira daha eklediler. Beni kampanyaya soktular. Hesabımda da 1000 lira vardı. Kızdım çektim.

Muhammed 43 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön