Finansbank Kart Aidatı...

Ömer Faruk O. |

Kredi kartımı aldığım 2. ekstremde fark ettim ki 85 TL kart aidatı yansıtılmış. tarafıma Müşteri hizmetlerini aradım yasal hakkım olarak bu ücreti ödemek istemediğimi söyledim, fakat bunun sözleşmede belirtildiğini ve bu ödemeyi yapmam gerektiğini söylediler. Ancak tarafıma 80 TL para puan olarak geri ödenebileceğini ve 6 ay kredi kartımı kapatmayacağım dair taahhütte bulunmam gerektiğini söylediler. Bir anlık gaflete düşüp onay verdim ama yaşadığım ilçede yalnızca 1 adet ATM bulunduran bankanın bu puanlarını kullanabileceğim ne bir üye iş yeri ne de internet üzerinden doğru dürüst alışveriş yapabileceğim bir mağaza. 4686144 no.lu şikayette bulunan arkadaşın sorununa denk bir sorun yaşıyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Faruk O.
  25 Ocak
  17:56

  An itibariyle Finansbank Genel Müdürlüğü'nden arandım. Yetkili arkadaş sorunumun çözüleceğine dair bilgilendirmede bulundu. Sorunum sonuçlandığında buraya durumu yazacağım. Sitenizin etkili yönetimine ve ilgili Finansbank yetkililerine teşekkür ederim, beklemedeyim.

 • 23 Ocak
  10:13

  Müşterimiz Sn.ÖMER FARUK O. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.