10 Nisan 2013

Finansbank Kart Aidatı!

Yıllık kart aidatının iptalini istiyorum ve kesilen paranın geri ödenmesini rica ediyorum.

Figen 28 Okunma

Cevaplar

  • Figen26 Temmuz 2013

    finansbanka yaklaşık 50-60 tane itiraz maili attım.paramı yatırmadılar.bikaç şikayet sitesine şikayetimi bildirdikten sonra para iademi gerçekleştirdiler. insanların sabırlarını deniyorlar. eğer kişi pes ederse para onların cebine giriyor. finansbank müşterisi olmayı kimseye tavsiye etmiyorum.

  • Figen10 Nisan 2013

    öncelikle itirazımı bankanıza iletmiştim. maaş müşterisi olmama rağmen olumsuz sonuçlandığı için şikayetimi param iade edilene kadar her yerde paylaşacağım. şu an için sadece internet yoluyla itiraz ediyorum. ama yatmadığı taktirde hukuki yollara başvuracağım. kısacası öyle ya da böyle benden almış olduğunuz 65 tl paramı sizden alacağım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön