04 Eylül 2014

Finansbank Kart Aidatı!

Finansbank'tan yıllık kart aidatlarımın iadesi için tüketici hakem heyetine başvuru yaptım. Ancak gsm numarama "Tüketici Hakem Heyetine ilettiğim talebim bankaya ulaştığını ve kart aidatının iadesi durumunda kartımı iptal edeceklerini "belirten msj gönderdiler. T.C. devletinin sağlamış olduğu bir hakkı nasıl oluyor da görmezden gelip böyle tehdit gibi davranılabiliniyor?

Bankayı konuyla ilgili aradığımda kendilerini BDDK'ya şikayet edeceğimi belirttim. Müşteri temsilcisi tarafıma geri dönüş yapacaklarını belirttiler. Ancak tarafıma bir geri dönüş sağlanmamıştır.

Erdinç 223 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Eylül 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön