30 Nisan 2013

Finansbank Kart Aidatı!

Kart aidatı talebinde bulunuyorum.Sms geliyor son dört hanesi 3006 ile biten talep olumsuzdur diye. Bana ait böyle bir kart mevcut değil! Nasıl bir sisteminiz var anlam veremiyorum finansbank artık.

0328 kartımın son dört hanesi bunun yıllık kart iadesini talep ediyorum. Şirket hesaplarım,şahsi hesaplarım,kredi kartlarım bunları hepsinde sıkıntı fazlasıyla yaşar durumdayım. Gerçekten bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum veya sizinle çalışmamam gerekiyor sanırım bundan sonraki süreçte. Mesajlara artık standart cevap vermekten de vazgeçin. Çözüm üretin lütfen.

İbrahim 194 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim02 Mayıs 2013

    kart aidatı talebim olumsuzmuş..peki bundan sonraki süreçte o kredi kartları,şahsi hesaplar,şirket hesapları kapandığında da arayacaksınız. olumsuz maalesef ki!! cevabını şimdiden vereyim size. finansbank ile çalışma çalıştırma çevreni böyle bundan sonraki süreç..

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön