20 Nisan 2013

Finansbank Kart Aidatı!

Kredi kartı yıllık aidatı ücreti 65TL çok yüksek bir tutar. Ayrıca başvuru sırasında itiraz ettiğinizde geri ödeme yapılır dendi.İtiraz ettiğimde şaka gibi siz değerli müşterilerimize 40TL parapuan yükleyebiliriz deniliyor. Aradaki 25TL ne olacak peki..Diğer bankalar en azından kart ücretininin tamamı kadar para puan verip iade ediyor.

Ayrıca yazık ki maaşlarımızı da bu bankadan alıyoruz. Zaten kredi kartına sürekli ona buna faiz kesiyorsunuz. Bide üzerine kart ücreti ben bunu ödemek istemiyorum.Yasal bir işlem yapılmıyor bari arkasında durun.

Ergül 109 Okunma

Cevaplar

  • Ergül 26 Temmuz 2013

    Personel beni bu konu hakkında aradığında tavrı ve konuşması bir daha böyle bir şikayette bulunursanız aynı çözümü bulamayacaksınız tarzındaydı hiç hoş bir görüşme olmadı.Fakat çözüm beni tatmin etti teşekkür ederim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön