03 Nisan 2013

Finansbank Karlı Müşteri Değilseniz Anlamsız Kesintiler Yapıyor!

5 ay önce Maslak Şubesi'nden bireysel kredi kullandım.İstemediğim halde, ay sonu hesabı açtılar.ay sonu hesabımdan hesap özeti işlemi ücreti:5,71 TL, gecikme bildirim ücreti:3,50 TL,extre ücreti 2,00 TL.İki gün önce hesabıma bireysel kredi ödemesini gönderiyorum banka tam o an hesap İşletim ücret alıyor 25,87 TL, bu sefer kredi eksik ödendi,gecikme faizi aldılar.En sonunda bana;bankamızdan 3 ürününüz var,banka sizi karlı müşteri görmediği için bu tip kesintileri sizden yapıyor dediler.Yukarıda saydığım kesintilerin iadesini talep ediyorum.

Gökhan 130 Okunma

Cevaplar

 • QNB Finansbank Temsilcisi27 Ocak 2014

  Değerli müşterimiz, bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

 • Gökhan'ın Teşekkür Mesajı25 Ocak 2014

  Firma Gn Md'lük yöneticileri şikayete konu mağduriyetimi giderdiler.Şikayetvar.com'a teşekkür ederim.

 • Gökhan31 Temmuz 2013

  ben banka doğrularını kağıda yazıp papağan gibi okuyan,müşterisini dinlemeyen,sonrada bunu çözümlenmiş gibi değerlendiren bankayı ciddiye almıyorum ve kesintiler ile ilgili hakkımı yasal mercilerde arayacağımı bildiririm.

 • Gökhan03 Nisan 2013

  Sevgili Finansbank yöneticileri,sözkonusu şikayetimin çözülmesi için bankanızın sizi dinliyoruz servisini arayıp,yaklaşık 7 kişi ile görüşüp,çözüm alamadığım için şikayetvar.com'a başvurdum.Lütfen buraya vereceğiniz cevap"müşterimiz ile görüşüldü,bilgi verildi"şeklinde olmasın,şikayetvar.com yöneticileri de bu cevabı sorun çözüldü olarak değerlendirmesin.

 • QNB Finansbank Temsilcisi03 Nisan 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön